Сучасна сантехніка - звична і незвичайна

У наш час ванна кімната вражає різноманітністю всіляких сантехнічних виробів, наприклад, в душовій кабіні може бути встановлений телефон, домофон, радіо або навіть телевізор. Але, незважаючи на це в санвузлах досі провідне місце займає сантехніка: змішувачі, унітази, раковини і ванна.

Зараз багато хто прагне відмовитися від звичної ванни на користь душової кабінки і віддають перевагу компактним раковин. Що стосується унітазів, то сучасні вироби стають більш зручними в експлуатації, при цьому популярністю користуються підвісні моделі та інсталяції.

Новинки в світі сантехніки відрізняються оригінальним дизайном і застосуванням різних нових або класичних матеріалів. Дуже зручно, якщо компанія крім просторого шоу-руму, де можна подивитися і вибрати сантехніку, має і зручний інтернет сайт. Якщо Ви москвич, то тут можна подивитися зображення і характеристики сантехнічних виробів, а при бажанні і придбати їх не виходячи з дому. Якщо є необхідність, то можна відвідати сам магазин і подивитися обрані товари, так би мовити, "вживу".

Далі розглянемо основні види сантехніки: унітази, раковини, ванни.

Унітази

Всі ми звикли до зручного кнопковому сливу, а для збільшення терміну життя фурнітури зливного бачка встановлюються спеціальні фільтри для очищення води. Проте, принцип пристрою і роботи унітазу пішов далі в розвитку. Наприклад, ведуться розробки щодо усунення звуку під час зливу води.

Ще одним досягненням вважається створення дворівневого зливу води. Перший рівень - повний, на нього витрачається від трьох до шести літрів, другий рівень - економний, в цьому випадку йде приблизно два літри. Зрозуміло, кнопка для зливу на такому агрегаті розділена на дві частини, кожна з них відповідає певному режиму. Конфігурація зливу теж дещо змінилася, тепер є не тільки каскадний слив, але і душовою злив води. Розвиток технологій зливу і захисних покриттів підвищує ефективність боротьби з розвитком шкідливих мікроорганізмів і бактерій.

З недавніх пір на ринку з'явилася новинка, яка об'єднує унітаз з біде. Це дуже зручно для власників невеликих санвузлів, де кожен метр простору має більше значення.

Також зростає попит на підвісні варіанти унітазів. Вони компактні, не займають багато місця, прості у використанні.

Вибираючи цей вид сантехніки, найкраще віддати перевагу виробам, зробленим з санфарфора. Цей матеріал відрізняється твердістю, гладкістю, у нього не дуже пориста структура, невеликий коефіцієнт водопоглинання, він ударостійким і має відмінні гігієнічні властивості. Хоча сучасні захисні покриття дозволяють виробам з санфаянса так само мати хороші якості і експлуатаційні характеристики.

Раковини

Як вже зазначалося вище, стало модно встановлювати в санвузлах раковини невеликих розмірів. Однак в цій тенденції є суттєві мінуси - до таких моделей доводиться довго звикати, а для деяких людей вони можуть виявитися незручними у використанні.

Кутова установка раковини істотно заощаджує простір. У нових моделях раковин може використовуватися зворотний клапан, він перекриває злив з таким розрахунком, щоб набирати воду.

Раковини бувають різних розмірів і відрізняються за способом установки і кріплення. Вони можуть закріплюватися до стіни болтами або підвісними кронштейнами. За способом монтажу вони можуть бути підвісні, врізні, накладні, вбудовані для меблів, на п'єдесталі і інші.

Ванни

Основний параметр відмінності ванн - це матеріал виготовлення.

Чавун добре тримає тепло, стійкий до корозії, масивний, однак, така ванна багато важить і дизайн не відрізняється особливою красою.

Сталь як матеріал більш пластичний і за рахунок цього ванні можна надати будь-яку форму.

Акрил прекрасно поглинає шум, тримає тепло, мало важить, стійкий до стирання, стійкий до корозії, крім того, його реставрація не займає багато часу і сил.

Сучасні моделі ванн можуть оснащуватися джакузі або водним масажем. За формою вони бувають класичні прямокутні і кутові.

Вибір сучасної сантехніки дуже широкий. Головне при покупці знайти "золоту середину" між ціною і якістю. Не купуйте сантехніку в невідомих місцях або на ринках. Пам'ятайте, якісні вироби не можуть коштувати дуже дешево.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78